ul. Santocka 41
71-083 Szczecin

(+48) 500 800 110
(+48) 91 402 46 10

pon. - pt.: 8.00-16.00
sobota: nieczynne

| Home » O firmie

O nas

picture

Informujemy, że od stycznia 2021 roku firma SAWA - działająca w branży opakowań od 1992 roku - zmieniła nazwę na SAWA LENDER. Zmiana nazwy firmy wynika ze zmiany właściciela, jednak nie wpłynie to na dotychczasowy profil naszej działalności - w dalszym ciągu obsługiwać Państwa będą te same osoby, które dysponują doświadczeniem i wiedzą na temat oferowanych produktów.

Od stycznia 2022 zmianie uległa siedziba firmy na ul. Santocką 41 (róg Świerczewskiej) w Szczecinie.

picture

Dziękując za dotychczasowe zaufanie, liczymy na dalszą wzajemną i owocną współpracę.

Nasza oferta obejmuje ponad 1500 produktów takich jak:
opakowania jednorazowe plastikowe, styropianowe, aluminiowe i papierowe dla punktów gastronomicznych, cateringowych, fast foodów, food tracków, pizzerii, garmażerii, piekarni i cukierni oraz szpitali, szkół i innych miejsc grupowego żywienia, torby, woreczki, kartony, wiaderka, reklamówki do sklepów oraz dla klientów indywidualnych, artykuły chemii profesjonalnej, chemii gospodarczej, środki czystości i dezynfekcji, mydła, czyściwa, ręczniki, papiery toaletowe, odzież ochronna jednorazowa i rękawice, różne rodzaje folii, artykuły biurowe, etykiety, druki, rolki do kas fiskalnych, taśmy do metkownic, papier ksero i do drukarek, akcesoria imprezowe, obrusy i bieżniki, serwetki, świeczki, wszystko do grillowania, zgrzewarki do szczelnego zamykania pojemników..

Przyjmujemy też zamówienia na worki z folii LDPE o wymiarach podanych przez Klienta.

Nawiązując do nowoczesnego trendu ochrony środowiska i rosnącej świadomości klientów zakresie ekologii – wprowadziliśmy do naszej oferty handlowej produkty wykonane z biodegradowalnych tworzyw, jak również szeroki asortyment papierowych, ekologicznych opakowań z kartonu, kartonu kaszerowanego i pulpy z trzciny cukrowej.

picture

Współpracujemy z najlepszymi firmami produkcyjnymi w Europie, a co za tym idzie handlujemy towarami o wysokiej, sprawdzonej jakości. Zwracamy przy tym uwagę, aby ceny były konkurencyjne i proporcjonalne do jakości oraz ilości zakupionych towarów. Mając na myśli zadowolenie naszych Klientów stawiamy na profesjonalną i szybką obsługę oraz fachową poradę. Nieustannie dostosowujemy również naszą ofertę do indywidualnych potrzeb i wymagań każdego Klienta.

Dziękujemy za odwiedzenie naszej witryny i zapoznanie się z naszą ofertą.
Oczekujemy na Państwa w siedzibie firmy i zapraszamy do podjęcia współpracy.

Jesteśmy świadomi tego, że spełnienie życzeń naszych Klientów jest też naszym sukcesem.


Jesteśmy autoryzowanym dystrybutorem profesjonalnej chemii marki

logo Clinex

Produkty tej światowej, renomowanej firmy sprzedawane są na polskim rynku od kilku lat i są coraz bardziej rozpoznawalną, sprawdzoną i poszukiwaną marką.

Świadczą o tym tytuły:

picture picture picture picture picture picture


Jesteśmy również certyfikowanym dystrybutorem produktów fabryki papieru LAMIX

logo Lamix