ul. Santocka 41
71-083 Szczecin

(+48) 500 800 110
(+48) 91 402 46 10

pon. - pt.: 8.00-16.00
sobota: nieczynne

Nowości

W naszej ofercie polecamy również nowe produkty od firmy Clinex:

DEZOFast !!! działa antywirusowo !!!

Bezaldehydowym, wysokowydajny środek dezynfekujący o doskonałych właściwościach bakteriobójczych i szerokim spektrum działania przeciwko bakteriom, drożdżom, grzybom, wirusom i sporom. Jego skuteczność w zwalczaniu zarodników Clostridium difficile (są jedną z najczęstszych przyczyn rzekomobłoniastego zapalenia jelit) i różnych rodzajów wirusów idealnie pasuje do stosowania tego preparatu w szpitalach, obiektach opieki długoterminowej i instytucjach. Może być również stosowany w restauracjach, zakładach przetwórstwa spożywczego i szkołach.

pobierz ulotkę

BARREN

Zasadowy, płynny preparat na bazie trzeciorzędowej alkiloaminy o działaniu bakterio- i grzybobójczym, przeciw grzybom drożdżopodobnym, przeznaczony do dezynfekcji i mycia wodoodpornych powierzchni, urządzeń mających bezpośredni kontakt z żywnością.
Może być stosowany w zakładach kosmetycznych, solariach, w instytucjach użyteczności publicznej, w przemyśle mleczarskim, mięsnym, spożywczym, oraz gastronomii, może być stosowany do czyszczenia powierzchni mających bezpośredni kontakt z żywnością. Produkt nie ma zastosowania w obszarze medycznym.

pobierz ulotkę

Nowe zapachy w serii SCENT: Magiczna noc i Słoneczny dzień

DRILL

Gotowy do użycia żel do udrażniania rur i syfonów w instalacjach kanalizacyjnych. Szybko rozpuszcza wszelkie stałe i organiczne zanieczyszczenia takie jak: tłuszcz, papier, watę, odpadki kuchenne, likwiduje nieprzyjemne zapachy.

zobacz więcej

SMOG

Alkaliczny preparat o bardzo silnym działaniu, do usuwania brudu, zapieczonego tłuszczu oraz zadymień z różnego rodzaju powierzchni i przedmiotów odpornych na działanie alkaliów. Idealnie rozpuszcza i usuwa nawet najbardziej zapieczone resztki potraw.

zobacz więcej

MAXDIRT

Skoncentrowany, niskopieniący preparat przeznaczony do usuwania wszelkiego typu trudnych, tłustych zabrudzeń z powierzchni takich jak: posadzki betonowe, PCV, kamień naturalny i sztuczny, kafle, aluminium, stal inox, powierzchnie malowane proszkowo itp., do zastosowania w gastronomii i przemyśle przetwórczym, w przemysłowych halach produkcyjnych itp.

zobacz więcej

FASTGAST

Gotowy do użycia preparat do usuwania wszelkiego typu tłustych i olejowych zabrudzeń - teraz również o pojemność 5 litrów

zobacz więcej

DELOS SPRAY

Preparat do czyszczenia i pielęgnacji mebli drewnianych oraz
z materiałów drewnopodobnych.

zobacz więcej

STRONGER

Mleczko do czyszczenia - skutecznie usuwa ze wszystkich zmywalnych powierzchni uporczywy brud, tłuszcz, osady z kamienia i rdzy - teraz w nowej ulepszonej wersji

zobacz więcej