ul. Santocka 41
71-083 Szczecin

(+48) 500 800 110
(+48) 91 402 46 10

pon. - pt.: 8.00-16.00
sobota: nieczynne

Serwetki do gastronomii

picture

SERWETKI DUNI

Posiadają certyfikat FSC (certyfikat przyznawany drzewnym produktom leśnym) charakteryzują się wysoką gramaturą, doskonałą chłonnością i wytrzymałością. Ich miekka powierzchnia przypomina materiał.

Firma Duni produkuje również serwetki jednokolorowe w różnych rozmiarach i dużej gamie kolorystycznej oraz duży asortyment serwetek we wzory.

picture
pobierz prezentację (plik PowerPoint 36 MB)

picture

SERWETKI PAW

PAW to marka mająca rozbudowaną ofertę produktów, począwszy od serwetek, obrusów, bieżników, poprzez świece, podkładki, akcesoria do dekoracji stołów a skończywszy na torbach i papierach prezentowych.

Słynie z wysublimowanych wzorów bazujących na aktualnych światowych trendach, podzielonych na kategorie tematyczne. Charakteryzuje się dużym zróżnicowaniem motywów, bogactwem form, najwyższą jakością oraz elegancją. Te wszystkie cechy czynią z niej markę Premium, dobrze rozpoznawaną i docenianą przez klientów.


picture

LAMIX jest polską firmą z ponad 20-letnią tradycją w branży produkcji papierów higienicznych. Firma rozpoczęła działalność w kwietniu 1991 roku jako dystrybutor artykułów higieniczno-papierniczych.

W marcu 1995 roku z handlowej przekształciła się w produkcyjną. Od tego momentu LAMIX nieustannie inwestuje we własne obiekty produkcyjne oraz nowe linie technologiczne. Najważniejszą podjętą inwestycją była budowa Wydziału Produkcji Papieru.

Rozruch maszyny papierniczej nastąpił w październiku 2004 roku. Jest to jedna z najnowocześniejszych maszyn w Polsce o wydajności 20 tys. ton rocznie, przystosowana do produkcji bibułki tissue oraz wysokiej jakości papieru krep do produkcji profesjonalnych artykułów higieny przemysłowej. Inwestycja ta wzmocniła pozycję przedsiębiorstwa na rynku producentów artykułów higienicznych.

Kolejnym etapem tego procesu było otwarcie w marcu 2009 roku nowego kompleksu zakładu przetwórstwa.

LAMIX dziś to firma zatrudniająca 180 osób pracujących dla potrzeb stale powiększającego się grona Klientów. Dostarczanie produktów najwyższej jakości wyznacza dalszy kierunek rozwoju firmy.


SERWETKI INNYCH FIRM

  • gastronomiczne białe 15x15
  • gastronomiczne ząbkowane 15x15 kolorowe
  • składane 1-warstwowe 33x33 białe 1/4 i 1/8
  • składane 2-warstwowe
  • składane 3-warstwowe

picture

POJEMNIKI NA STOLIK DO SERWETEK GASTRONOMICZNYCH

Wysokiej jakości podajniki do serwetek gastronomicznych zarówno do gastronomii jak i do użytku domowego.

Dostępne kolory: biały, szary i czarny.

Wymiary: 130x105x150mm


SERWETKI GASTRONOMICZNE DO PODAJNIKÓW NA STOLIK

picture

Serwetki składane - gastronomiczne, do różnego rodzaju podajników stolikowych.